צילום נדלן

לצלם את הנכס

לתמונה יש כוח רב. היא יכולה להעביר אווירה מסוימת ואפילו חוויה ללא צורך במילים. צלם מיומן, בין אם נעזר בציוד איכותי ומתקדם ובין אם בציוד פשוט יותר, יודע כיצד לתפוס את הרגע או את החלל והמרחב ולהעביר את כל מה שקיים באותה השנייה, באותו המקום, באמצעות המצלמה שלו אל הצופים. מעצבי פנים וגם אדריכלים רבים נעזרים בשירותים של צלמים, המציעים שירותי צילום נדלן. אלה מיומנים בצילום אותם מרחבים מעוצבים ומספקים תמונות, המשמשות, בסופו של דבר, ככלי שיווקי למעצב ולאדריכל.

להגיע לכמה שיותר לקוחות

באמצעות הצילום יכולים המעצבים והאדריכלים למשוך אליהם לקוחות רבים. הצילום מתעד את עבודתם ומאפשר להם לחשוף את סגנון עיצובם. מכיוון שמדובר בתחום וויזואלי, הרי שמתבקש שתיקחנה בו חלק גם התמונות עצמן, שתוצגנה בפני הלקוחות המתעניינים רגע לפני ביצוע הזמנתם. צילום המבנה בחלקו הפנימי או בחלקו החיצוני הוא כלי בעל חשיבות רבה הן עבור מעצבי פנים והן עבור אדריכלים, האחראיים על עבודות עיצוב ותכנון של מבנים בסדרי גודל שונים: דירות קטנות בבניינים, פנטהאוזים מושקעים, בתי קרקע וגם מגדלים המשמשים לצרכי מגורים.

את התמונות המצולמות אפשר להציג בתיק העבודות ואף לפרסם אותן ברשתות החברתיות. תמונות טובות ומקצועיות, המתעדות בצורה הנכונה את עבודת העיצוב או התכנון, יכולות לעשות את כל ההבדל בין בעל מקצוע מצליח שהכנסותיו גבוהות לכזה שפחות ולאפשר לצופים בהן לקבל מושג, שהוא הרבה יותר מכללי, אודות עבודת העיצוב והסגנון המאפיין אותה. הדבר הוא הכרחי בעיקר למתלבטים שאינם יודעים באיזה בעל מקצוע לבחור וגם מהם סגנונות העיצוב המקובלים כיום.

הצלם המספק את שירותי הצילום מגיע למבנה, לבית או למשרד, ומתעד את המקום בעזרת מצלמתו בדיוק כפי שהוא. הוא נותן דגש רב מאד לעבודת העיצוב והתכנון ושם אותה, בתמונות שלו, במרכז. מחפשים צלם כזה לצילום עבודות העיצוב או האדריכלות שלכם? איל תגר, המתמחה בצילום אדריכלות וגם עיצוב פנים, הוא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת שירותיו ועבודותיו, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון או לצורך הזמנת שירותי הצילום, צרו קשר ב – 050-5691725