צילום בתים

צילום בתים מקצועי

המהפכה התקשורתית וריבוי האמצעים הטכנולוגיים שנגישים היום לכל אזרח בכל זמן נתון הפחיתה את חשיבותם של אמצעי התיעוד הישנים שהיו בעבר כמעט בכל בית, מצלמת הסטילס ומצלמת הווידאו הביתית.  כיום, הטלפון הסלולרי נותן מענה ומחליף מכשירים רבים: מצלמה, מצלמת וידאו, רשמקול ועוד, לרובנו יש במכשירים הניידים גם אמצעי עריכה בסיסיים.

יחד עם זאת, ולמרות היכולות הטכנולוגיות המתקדמות שנגישות לכולנו עדיין ישנם תחומים רבים המחייבים נוכחות של צלמים מקצועיים, אנשי מקצוע מוכחים בעלי יכולות בתחומי עשייה נקודתיים כמו אופנה, ספורט, רפואה, תקשורת ועוד. אחד התחומים שעונה להגדרה זו, הגדרה שדורשת ידע, מיומנויות וניסיון מקצועי משמעותי זה מצלם המתמחה ב- צילום בתים.

מי צריך צילום בתים?

צילום בתים עוסק בהנצחת פרויקט ! כרטיס הביקור הוויזואלי של העסק. ניתן לצלם את הנכס בסיום הפרויקט כשהוא בשיא תפארתו וניתן גם לצלם את השלבים לבנייתו מהנחת אבן הפינה ועד "שבירת הבקבוק" , בהתאם לצרכי ורצונות הלקוח.

צילום טוב של מבנה ( בית פרטי או בית דירות ) ישקף את הרעיון של האדריכל בבנייתו, אם מנקודת המבט החיצונית ואם בהיבט של עיצוב הפנים. הצילום המיטבי יצליח להעביר את המסר שרצה איש המקצוע להביע בעבודתו.

צילום בתים מקצועי יוכל לשרת מטרות רבות ואנשי מקצוע בתחום:

א.      מתווכים ויועצי נדל"ן המבקשים לייצר סט תמונות אטרקטיבי לקונים פוטנציאליים.

ב.       הנצחת תהליך הבנייה לדיירי הבית כחלק מרצון אישי לתעד את הבנייה.

ג.        אדריכלים/ מעצבי פנים שרוצים לעבות את תיק העבודות שלהם.

ד.       אנשי מקצוע מתחום הבניה/ עיצוב/ מוצרים נלווים שרוצים לתעד עבודתם (גנן שסיים עבודה על גינה בווילה גדולה, נגר שביצע בנייה של דק גדול ורוצה צילום איכותי של הדק עם רקע הבית ועוד).

איל תגר, איש מקצוע מנוסה ובעל מוניטין בקרב קהילת צלמי האדריכלות בישראל מחזיק בתארים האקדמיים הן בצילום ( מרכז אקדמי ויצ"ו ) והן באדריכלות ( הדסה, ירושלים ). איל חי ונושם את 2 המקצועות ויודע למקסם חוויות ויזואליות בתחום הנדל"ן עבור המבקשים. בדיקה של תיק העבודות תשקף את יכולותיו המקצועיים והרב גוניות בביצועיו.  

 

לפרטים נוספים בנושא ולהזמנות, התקשרו אל איל תגר בטלפון 050-5691725.