צילום אדריכלות

צלם אדריכלות מומלץ

מקצועות הצילום התפתחו לאורך השנים, המהפכה התקשורתית ותרבות העושר הביאו עמם שינויים בהרגלי צריכת שירותי הצילום. יחד עם זאת, ישנם עדיין תחומים ברורים בצילום וחלוקה להתמחויות שלא השתנו במיוחד ומחייבים הכשרה או התייחסות אחרת של מקצוע הצלם: צילום אופנה, צילום אירועים ("צלם רחוב"), צלמי עיתונות, צלם מדעי ( מחייב ידע וציוד ייחודי ), צלמי סטודיו ( מזון, מוצרים וכו' ), צלמים רפואיים, צלמי ספורט ומקצוע אחד המחייב אף הוא ידע ייחודי וניסיון הינו צילום אדריכלות.

לא כל צלם מקצועי, בוגר תואר רלוונטי יידע לתת מענה מושלם עבור צילומי אדריכלות, בין אם מדובר בצילומים של בתים, דירות, וילות, מגדלי מגורים, מבנים מסחריים או ציבוריים ועוד. כשאתם באים לחפש צלמי אדריכלות מומלצים ישנם קריטריונים ומדדי חיפוש נוספים מעבר לתעודת בוגר לימודי הצילום.

מיהו צלם אדריכלות מומלץ?

על מנת לבחור צלם אדריכלות מתאים לביצוע פרויקט בתחום הנדל"ן והבנייה עלינו לחפש 4 מדדים חשובים באיש המקצוע: קודם כל, צריך להבין שאין אדם המחזיק בידיו תואר או תעודה של "צלם אדריכלות". מדובר בהתמחות המשתמעת ממספר היבטים שחשוב לברר מראש. ראשית, יש לוודא כאמור כי מדובר באדם שלמד צילום במרכז אקדמי מוכר. שנית, יש לוודא כי הוא מחזיק בידע מקצועי נרחב בתחום האדריכלות, עם עדיפות לידע אקדמי מוכח בתחום. שלישית, לבדוק מה הניסיון שלו ומה ה"קילומטראג' המקצועי" שהוא מביא עמו לעבודה. ומדד רביעי ואחרון הוא בדיקת תיק העבודות שלו והתרשמות אישית מיכולותיו המקצועיים.

המלצות על צלם אדריכלות

ישנם מספר צלמים מקצועיים, בעלי ידע וניסיון היכולים לעמוד בחלק מהקריטריונים שמוזכרים בפסקה הקודמת, ישנם מעט מאוד שיכולים לעמוד בכל ארבעתם. אחד כזה הוא איל תגר, אשר רכש השכלה אקדמית בצילום (מרכז אקדמי ויצ"ו) והשכלה אקדמית באדריכלות (מכללת הדסה, ירושלים), הוא מוכר בסצנת הצילום אדריכלות המקומית ובעל מוניטין גבוה ובנוסף מציג תיק עבודות מרשים.

אתם מחפשים צלמי אדריכלות מומלצים ? חשוב לכם הרקע המקצועי ( אדריכלות ) של בעל המקצוע, אהבתם את תיק העבודות שלו ?  אתם מוזמנים ליצור קשר עם איל תגר בטלפון 050-5691725.