צילום דירות

צילום דירות- משימה לבעל מקצוע

בעידן בו אנו חיים לכל אזרח יש יכולת תיעוד 24/7. מכשירי טלפון חכמים מביאים איתם יכולת צילום ואף יכולת עריכה בסיסית. הנגישות של אמצעי התיעוד הפחית את הצורך בשימוש במצלמות הביתיות וייצר כלי תיעוד נגיש לכל אזרח ואזרח. יחד עם זאת ועדיין, הצילום המקצועי לא "פשט רגל" ועדיין מהווה שרות חשוב בתחומים רבים: צילום אירועים, צילום אופנה, צילום נוף, צילום נדל"ן ושימושים נוספים.

צילום דירות הוא תחום ייחודי המצריך הבנה בשני מעגלים חשובים: הבנה מקצועית בצילום ( לא די בציוד צילום טוב ) ובעיצוב פנים/ אדריכלות.

הצורך בצילומים של דירות

תמונה שווה אלף מילים, משפט ישן אך מאוד רלוונטי לתחום של צילום דירות. יש ביקוש רב לתחום ושימושים רבים:

א.      צילום בתים ודירות איכותי משדרג את ערך הנכס בעיני כל מתבונן ולכל שימוש רלוונטי. המטרה של התמונה תהיה למקסם יתרונות של החלל המצולם, למזער חולשות ובחור את הזווית הטובה ביותר שתעביר את המסר הכי חזק למתבונן.

ב.       מעצב פנים או אדריכל שרוצה לבנות תיק עבודות ותיק לקוחות.

ג.        אתרי תיירות, מצימר קטן בצפון ועד מלונות גדולים שרוצים לשווק את המקום בצורה ה"מגרה" ביותר דרך מסר ויזואלי איכותי.

ד.       מתווכים ויועצי נדל"ן שזקוקים לחוויה ויזואלית שתגרום ללקוחות פוטנציאלים לרצות את הנכס, בין אם מדובר בבית פרטי ובין אם מדובר במשרדים גדולים למכירה או השכרה.

ה.      בתי מכר לתמונות, תערוכות בתחום הנדל"ן ועוד בעלי אינטרסים לגיטימיים אחרים הזקוקים לחומר המצולם.

ו.        שימוש אישי של בעלי הדירות לצורך תיעוד תהליכי הבנייה וכל סיבה או צורך אחר שמצדיק את הזמנת הצלם המקצועי.

איל תגר- צלם דירות מקצועי

איל, בוגר מגמת אדריכלות במרכז האקדמי ויצ"ו חיפה ובוגר המגמה לצילום במכללת הדסה בירושלים משלב בין שני התחומים הנ"ל מזה מספר שנים. איל ביצע  קשת רחבה של פרויקטים בכל רחבי הארץ, שחיזקו את שמו ותדמיתו המקצועית בשוק המקומי ואף במספר מדינות באירופה.

לפרטים נוספים בנושא ולהזמנות, התקשרו אל איל תגר בטלפון 050-5691725.